برنامه نرم افزار تبلیغات هوشمند پخش رایگان ابریشم اصفهان بهینه پرداز ترنیان LCD TV  ال سی دی اعیاد مناسبت ها اتوماتیک زیرنویس ویدئو فیلم آهنگ کلیپ زمانبندی

 

 

.: امکانات نرم افزار
     قابلیت های پخش:

  • نمایش کلیه ی مناسبت های سال به همراه تاریخ و زمان فعلی در بخش زیر نویس نمایشگر
  • قابلیت نمایش میان برنامه تبلیغاتی در بین پخش های مختلف نمایشگر (شما می توانید یک تیزر تبلیغاتی از فروشگاه یا موسسه خود تهیه نمایید و مشخص کنید که در چه مواقعی و چه مدت این تبلیغ پخش شود)
  • نمایش پس زمینه های متنوع هنگام نمایش عکس یا فیلم
  • نمایش ساعت دیواری های زیبا و متنوع در نمایشگر

 

بخش زمان بندی پیشرفتـه:

با استفاده از این بخش می توانید زمان پخش هر گروه یا دسته را در تاریخ و ساعت از پیش تعریف شده ای، تعیین نمایید. اگر قصد دارید دسته ای را در تاریخ و زمان خاص، از تاریخ و زمانی مشخص تا موعدی دیگر یا به صورت متناوب، اجرا نمایید، می توانید از این بخش استفاده نمایید. به عنوان مثال دسته "کلاس فیزیک" دوشنبه ها ساعت 3 تا 5 یا تبریک ویژه عید قربان در تاریخ "24/07/1393" از ساعت 8:00 تا 12:00 پخش شود. همچنین می توانید پیام تبریک ویژه عید نوروز را از 01/01/1393 تا 13/01/1393 از ساعت 8:00 تا 22:00 پخش نمایید.


بخش مدیریت گروه ها و دستـه:

کلیه ی مطالب و محتوایی را که در نظر دارید در موعدهای مختلف پخش نمایید را می توانید در این بخش به تفکیک موضوع مربوطه گروه بندی نمایید. همچنین می توانید ترتیب پخش فایل ها، مدت زمان و نوع فایل ها که شامل متن، عکس، فیلم و آهنگ می باشد را تنظیم نمایید.

 

بخش پیش نمایش:

جهت آگاهی از پخش فعلی نمایشگر، بدون اینکه نیاز باشد که به سمت نمایشگر خود بروید و پخش فعلی را از روی نمایشگر مشاهده کنید، می توانید از پشت سیستم رایانه ی خود وضعیت نمایشگر را مشاهده نمایید. همچنین در صورت نیاز پخش فعلی را به صورت لحظه ای متوقف نمایید.

 

بخش زیر نویس و بالانویس:

اگر قصد دارید مطالب جذاب و متنوع را به اطلاع مشتریان خود برسانید، می توانید از این بخش استفاده نمایید. نمایش لیست قیمت ها، سوابق کاری، اطلاعیه های لحظه ای، شرایط و قوانین مختلف، ساعات کاری دفتر یا فروشگاه، هشدارهای مختلف، مطالب سرگرم کننده مثل “آیا میدانید ها”، توصیه ها، پیام های تبریک و احادیث تنها بخشی از مطالبی است که در این بخش می توانید در معرض دید عموم قرار دهید. قابلیت نمایش متن با افکت های مختلف، پشتیبانی از تمامی فونت های فارسی، رنگ بندی، سایزبندی متن، نمایش تصاویر مختلف در پس زمینه و نمایش لوگو یا آرم برند تجاری خود، از قابلیت های این بخش است.

 

بخش گزارش دهی از پخش های نمایشگر:

اطلاعات مربوط به پخش تمامی دسته ها و گروه ها در این بخش ثبت می گردد. تعداد دفعات پخش یک دسته، مدت زمان، تاریخ و زمان پخش و جمع کل پخش ها در بازه زمانی خاص از جمله اطلاعاتی می باشد که می توانید در این بخش به آن ها دسترسی داشته باشید. فیلترکردن اطلاعات و دریافت خروجی های متنوع مثل PDF,Docx,Xlsx و ... در این بخش امکان پذیر می باشد.

 

قابلیت های نرم افزار:

بهینه سازی خودکار فایل های استفاده شده در نرم افزار قابلیت دریافت فایل پشتیبان از کلیه ی تنظیمات و فایل های استفاده شده در نرم افزار به صورت پکیج قابلیت فعال سازی بخش “زمان بندی خودکار پخش” قابلیت فعال سازی ثبت گزارش از گروه ها و دسته های پخش شده قابلیت فعال سازی ساعت دیواری، زیر نویس، بالا نویس، لوگوهای جانبی، مناسبت ها، میان برنامه تبلیغاتی و تم نمایشگر پشتیبانی بیش از 50 نوع فایل فیلمی و 40 نوع فایل صوتی ظاهر زیبای نرم افزار، عملکرد قوی، کاربری بسیار آسان، انعطاف زیاد در عملکرد، قیمت پایین، اجرای همه فرمت های تصویری و صوتی، سرعت بالای نرم افزار، سازگاری با تمامی نمایشگرها، وجود افکت های متنوع، پشتیبانی از تمامی فونت ها، تیم طراحی، توسعه و پشتیبانی مجرب و ... تنها بخشی از ویژگی های نرم افزار مدیریت زمانبندی پخش نمایشگر ابریشم می باشد.