استقرار سالن اعلام بار در شهرک حمل و نقل زرین شهر عملیاتی شود

 

 

رئیس شورای اسلامی زرین شهر گفت: با توجه به بازدید وزیر راه و شهرسازی از پروژه شهرک حمل و نقل زرین شهر انتظار می رفت مسئولان استانی به تعهدات خود جامه عمل پوشانده و شاهد استقرار و فعالیت سالن اعلام بار به این شهرک باشیم.

 

 

حجت الاسلام شیخ مجید سبکتکین در نشست اعضاء شورای اسلامی و شهردار زرین شهر با نماینده مردم شهرستان لنجان در مجلس شورای اسلامی این شهرستان  اظهار کرد: شورای اسلامی زرین شهر در دوره پنجم به دنبال ایجاد نظم و وفاق اجتماعی در شهر بوده و تحقق این مهم قطعا نیازمند افزایش اعتماد شهروندان به مدیریت شهری و همچنین پاسخگویی مسئولان و نظارت دقیق شورای شهر بر عملکرد شهرداری است. وی افزود: یکی از خواسته های شهروندان توزیع عادلانه خدمات در محلات مختلف شهر بوده که باید با برنامه ریزی و متناسب با نیاز هر محله نیازهای مورد نیاز آنان به سمت اجرای پروژه های عمرانی، اجتماعی و... گام برداشت.
رییس شورای اسلامی زرین شهر تصریح کرد: برخی پروژه هایی که در زرین شهر به مرحله اجرا رسیده است، جزء پروژه های شهرداری نبوده اما شهروندان انتظار دارند شهرداری و شورای شهر به موضوع ورود پیدا کرده تا این پروژه های به مرحله اجرا برسد. وی فعالیت فرهنگسراها را موجب ارتقاء شاخص های فرهنگی و هنری نسل های مختلف دانست و ادامه داد: بهره برداری از پروژه فرهنگسرای شهید توکلی یکی از پروژه هایی است که مطالبات مردمی خصوصا جوانان و هنرمندان شهر را به همراه داشته و باید توجه داشت تحقق این مهم موجب تقویت نشاط عمومی و همبستگی اجتماعی شهروندان خواهد شد.
سبکتکین اضافه کرد: با راه‌اندازی فرهنگسراهای شهید توکلی سطح مشارکت و همدلی در میان مردم در محلات تحت پوشش افزایش یافته و بانوان و نسل جوان زرین شهر در زمینه مهارت آموزی در زمینه‌های مختلف، خصوصا گذراندن اوقات فراغت سالم دارای امکانات مناسب و در خور شان خواهند ‌شد. وی خواستار راه اندازی سینما جام جم زرین شهر شد و گفت: متولیان فرهنگی باید زیرساخت ، زمینه و بستر برگزاری برنامه‌های فرهنگی هنری را در شهرهای ایران مهیا سازند برهمین اساس نیاز است وضعیت تنها سینمای زرین شهر با سرعت هرچه بیشتر تعیین تکلیف شود چراکه بهره‌برداری از سینما جام جم زرین شهر نیز به یک مطالبه مردمی تبدیل شده است.
رییس شورای اسلامی زرین شهر عنوان کرد: محله قلعه قاسم زرین شهر از ظرفیت بالایی در حوزه ورزش خصوصا رشته فوتبال برخوردار است، برهمین اساس احداث زمین چمن مصنوعی در این محله می تواند افزایش رضایتمندی شهروندان را رقم بزند.
وی خاطرنشان کرد: با توجه به پیگیری های صورت گرفته از سوی نماینده مردم شهرستان لنجان در مجلس شورای اسلامی و زمینه سازی شهردار و اعضاء شورای اسلامی زرین شهر در خصوص احداث زمین چمن مصنوعی در این محله از شهر امیدواریم اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان نیز به این پروژه نگاهی جهادی داشته باشد تا با سرعت هرچه بیشتر به مرحله اجرا و بهره برداری برسد.
سبکتکین با اشاره به آخرین وضعیت شهرک حمل و نقل کالای زرین شهر یادآور شد: شهرک حمل و نقل کالای زرین شهر از جمله  پروژه‌ای تاثیرگذار و مشارکتی شهرداری زرین شهر به شمار می آید که با آغاز فعالیت مدیریت شهری در دوره پنجم حل مشکلات آن مورد توجه ویژه قرار گرفت. وی افزود: طی دو سال اخیر پیگیری های متعددی در خصوص حل مشکلات پیش روی بهره برداری از این پروژه انجام گرفت و لایحه متمم آن نیز در صحن علنی شورای اسلامی زرین شهر به تصویب رسید تا به صورت تعاملی شاهد راه‌اندازی هرچه سریع‌تر این پروژه باشیم.
رییس شورای اسلامی زرین شهر تصریح کرد: با توجه به بازدید وزیر راه و شهرسازی از پروژه شهرک حمل و نقل زرین شهر انتظار می رفت مسئولان استانی به تعهدات خود جامه عمل پوشانده و با توجه به انجام تعهدات شهرداری در آماده سازی سایت استقرار باربری ها، قسمتی از سالن اعلام بار به این شهرک منتقل و فعالیت این شهرک آغاز می شد. وی عنوان کرد: متاسفانه این مهم تاکنون محقق نشده و شهروندان انتظار دارند این پروژه با سرعت هرچه بیشتر تعیین تکلیف شود چراکه رونق پروژه هایی چون کارگاه مشاغل مزاحم شهری، پارک کوهستان و ... به این پروژه گره خورده و از سوی دیگر سرمایه شهر، شهروندان و سرمایه گذار بخش خصوصی در شهرک حمل و نقل هزینه شده است.

 

 

 

 

گروه نرم افزاری ابریشم سافت، به لطف ایزد منان، افتخار پشتیبانی نرم افزاری سالن اعلام بار زرین شهر را از سال 1390 تا کنون عهده دار می باشد

باشد که با همت متخصصان و مهندسان نرم افزاری ابریشم سافت برگ زرین دیگری در سوابق عملکرد خود داشته باشیم